KRONIKA WYDARZEŃ 2018/2019 KRONIKA WYDARZEŃ 2017/2018 Charakterystyka placówki Patron PRACOWNICY SZKOŁY KONKURSY KĄCIK LOGOPEDY ZAPROSZENIA ŻYCZENIA PODZIEKOWANIA PROŚBY KRONIKA WYDARZEŃ 2015/2016 6 - LATEK W SZKOLE PODRĘCZNIKI ZAJĘCIA DODATKOWE - BUDŻET OBYWATELSKI 2016 UBEZPIECZENIE UCZNIÓW r.szk.2016/2017 KRONIKA WYDARZEŃ 2014/2015 TERMINARZ ZEBRAŃ Z RODZICAMI KRONIKA WYDARZEŃ 2016/2017 STATUT i WSO ZAJĘCIA DODATKOWE - BUDŻET OBYWATELSKI 2017 INFORMACJE DLA RODZICÓW UCZNIÓW KL. I w r.szk.2017/2018

KRONIKA WYDARZEŃ 2018/2019

I MIEJSCE W RYBNICKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM !!!

30 listopada br. w Rybniku odbyła się matematyczna gra miejska „MATMA PARBAT III – W BAZIE POD MATMA PARBAT”, zorganizowana przez Społeczną Szkołę Podstawową dla uczniów klas VI. Drużyna z naszej szkoły, w składzie: Julia Kuzemczak, Franciszek Grzesik i Szymon Antosiewicz nie dała żadnych szans na zwycięstwo pozostałym 11 drużynom, zdobywając 70 punktów na 70 możliwych do zdobycia!

GRATULACJE !!!

WIZYTA PIŁKARZY KS ROW W NASZEJ SZKOLE

30 listopada naszą szkołę odwiedzili piłkarze KS ROW - Piotr Dudzik i Bartłomiej Polok. Sportowcy spotkali się z uczniami klas drugich, na zaproszenie pani Izabeli Kram-Tarnowskiej.

Zdjecia: http://zsp7rybnik.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=581

O wizycie można przeczytać też na stronie: https://www.naszrybnik.com/site/art/2-sport/0-/11912-pilkarze-ks-row-rybnik-z-wizyta-w-zsp-numer-7-w-rybniku.html

SPORTOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W BADMINTONIE !

8 listopada  nasi uczniowie wzięli udział w Miejskim Turnieju Chłopców w Badmintonie w Igrzyskach Młodzieży (czyli rywalami naszych uczniów byli starsi od nich zawodnicy z gimnazjów). W turnieju wzięło udział 8 szkół w tym tylko 3 szkoły podstawowe. Zawody trwały 6 godzin. Były bardzo wyrównane ! Nasi chłopcy zagrali wspaniale. Walczyli do końca pomimo ogromnego zmęczenia! W finale spotkałi się z rewelacyjnie grającą w tym dniu SP 27. Cztery single i debel były na bardzo wysokim poziomie. Do „ostatniej lotki” nie było pewne kto wygra . O wygranej zdecydował tie-break,  w którym oboje finaliści zasługiwali na zwycięstwo ale wygrać mógł tylko jeden zawodnik ! Został nim Mikołaj Hejdukowski ! To nasi wspaniali uczniowie mogli cieszyć się zwycięstwem , które jest podwójne bo pokonali wczesniej uczniów szkół gimnazajalnych !

Nasi Mistrzowie to Mikołaj Hejdukowski, Tomasz Misiło i Kacper Bochenek .

23 listopada będą reprezentowali Rybnik w półfinałach wojewódzkich!

Ich młodsi koledzy i koleżanki z klasy 6b i 5a również bardzo dobrze poradzili sobie na zawodach badbintona.

Dawid Nosiadek  i Paweł Klimek 15 listopada po bardzo wyrównanej walce zajęli III miejsce !

Dzień po  sukcesie chlopców ,16 listopada Konstancja Sołtys i Lidia Brachman również zajęły III miejsce grając ze starszymi koleżankami z innych szkoł. Pokazały na tym turnieju bardzo wysoki poziom swoich umiejętności!

Gratulujemy  wszystkim naszym wspaniałym uczniom tak dużych umiejętności i wspaniałej postawy sportowej podczas turniejów!