Zasady wynajmu i użyczenia pomieszczeń
      w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 w Rybniku

1. O udostępnieniu pomieszczeń szkolnych decyduje Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 7 w Rybniku  lub osoba przez niego upoważniona.
      2. Wynajęciu podlegają pomieszczenia szkolne znajdujące się w budynku Zespołu Szkolno-

Przedszkolnego nr 7 w Rybniku przy ul. Borki 37D.

Pomieszczenia szkolne, które mogą być wynajmowane to:

- sale dydaktyczne

- sala gimnastyczna

- aula

3. Sale dydaktyczne, sale gimnastyczną oraz aulę można wynająć w dni powszednie w godzinach  niekolidujących z odbywającymi się zajęciami edukacyjnymi i pozalekcyjnymi oraz uroczystościami i imprezami okolicznościowymi.

4. Przy wyborze najemcy brany jest pod uwagę rodzaj prowadzonej działalności.
      5. Pomieszczenia dydaktyczne i salę gimnastyczną oraz aulę mogą wynająć:

1. w pierwszej kolejności najemcy prowadzący zajęcia adresowane  dla uczniów i wychowanków naszej placówki;
      2.  następnie rybnickie kluby sportowe i stowarzyszenia działające na terenie miasta Rybnika;
      3. instytucje, firmy oraz osoby fizyczne.

6. Podstawą wynajęcia pomieszczeń szkolnych jest umowa sporządzona pomiędzy wynajmującym a najemcą.
      7. Stawka za wynajem określona jest w Zarządzeniu nr 109/2023 Prezydenta Miasta Rybnika z dnia 14 lutego 2023 roku w sprawie najmu i umów użyczenia zawieranych przez dyrektorów oświatowych jednostek budżetowych.
      8. Dyrektor jednostki oświatowej może użyczyć pomieszczenie szkolne
      zgodnie z w/w Zarządzeniem.

Zarządzenie nr 109/2023  Prezydenta Miasta Rybnika z dnia 14.02.2023r.

Zarzadzenie_Prezydenta_Miasta_Rybnika_z_dnia_14.02.2023r..pdf