• SUKCESY SPORTOWE

        • SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW    

           W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

           

          GRY I ZABAWY KL.II i III

          I MIEJSCE W FINALE MIEJSKIM

          I MIEJSCE W REJONIE

          II MIEJSCE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM

          MARTA KOCZY , DOMINIKA FORAJTER,  ALICJA JACUŃSKA, KAROLINA NIEWIADOMSKA, MARYSIA GITNER, DOMINIKA RASZKA, PAWEŁ KLIMEK,  JAKUB SOBECZKO, REMIGIUSZ CHROMIK, KACPER MAGIERA, DAWID NOSIADEK, MAGDALENA SEMAN , KONSTANCJA SOŁTYS , EMILIA PIECHA, LIDIA BRACHMAN, MIKOŁAJ SMOŁKA, MARCIN HOLONA, OSKAR UJEK, OSKAR GRABOWSKI, MIKOŁAJ FRELICH, IGOR KOWALONEK, OLA HRUSZKA, JUSTYNA LEŚNIK

          2.PIŁKA RĘCZNA

          II MIEJSCE W RYBNIKU – CHŁOPCY

          Jakub Szulik , Patryk Wojtek,  Dawid Stroba, Kamil Polczyński, Wojciech Górecki Bartosz Łasiewicki , Maksymilian  Lubszczyk, Kamil Marcisz, Filip Wnuk

           3.TENIS STOŁOWY

          CHŁOPCY - III MIEJSCE W RYBNIKU

          Patryk Wojtek, Kamil Polczyński , Filip Wnuk

          4.WIELOBÓJ KLAS IV

          II MIEJSCE W RYBNIKU

          MAGDALENA  HANAK, WIKTORIA MURAS, ZOSIA SAWICKA, JADZIA CHRUBASIK, MARTA NALEWAJEK , MARTYNA ADAMCZYK , ADAM MIKETA, TOMEK MISIŁO, JAKUB WOJCIACZYK, JAKUB TULISZEWSKI, KAMIL PROCEK, , PAWEŁ KLIMEK, JAKUB SOBECZKO,

           

          5.BIEG WIOSNY

          I MIEJSCE

           Jakub Sobeczko, Karolina Niewiadomska, Michał Klimek, Paulina Gatnarczyk, Remigiusz Chromik, Kacper Magiera, Oskar Ujek, Oskar Grabowski, Wiktor Pietrzak, Lidia Brachman, Konstancja Sołtys, Emilia Piecha        

          6.PŁYWANIE

          I miejsce –Karolina Niewiadomska-grzbiet

          II miejsce – Paulina Gatnarczyk -dowolny

          I miejsce – Mateusz Mirosławski -grzbiet

          I MIEJSCE SZTAFETY DZIEWCZĄT

          Karolina Niewiadomska, Magda Seman, Paulina Gatnarczyk, Oliwia Przybyła,

          7.BADBINTON

          DZIEWCZĘTA- I MIEJSCE W RYBNIKU

          Paulina Gatnarczyk i Agata Seman

          CHŁOPCY - II MIEJSCE W RYBNIKU

          Wojciech Górecki i Patryk Wojtek

           

          8.XXII IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

          LEKKAATLETYKA

          I  miejscedwukrotnie Paulina Gatnarczyk

           II miejsceJakub Szulik 

          PŁYWANIE - V MIEJSCE DRUŻYNOWO

          I miejsce - Mateusz Mirosławski, Karolina Niewiadomska

          III miejsce Jan Bugdol

          I miejsce -sztafeta chłopców- Mateusz Mirosławski, Jan Bugdol,  Bartosz Sikora, Jakub Sobeczko

           

          9.MAŁA NBA

          I MIEJSCE W TURNIEJU O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RYBNIKA

           DWUKROTNIE  I MIEJSCA W MIĘDZYSZKOLNYCH TURNIEJACH MAŁEJ NBA

          Tomasz Misiło, Karol Matlanga, Mikołaj Hejdukowski, Kamil Procek, Bartosz Buszka, Wiktor Pietrzak, Adam Miketa, Mateusz Seweryn, Dawid Nosiadek, Paweł Klimek

           

          SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW  W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

          1.MINI - SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

          III MIEJSCE  W  RYBNIKU

          Małgorzata i Karolina Maciończyk, Dominika Smołka, Izabela Kędzierska , Kamila Śrama, Klaudia Pochcioł, Ewa Klimala, Katarzyna Szewczyk, Paulina Roter, Wiktoria Żarska

          VOLLEYMANIA NA ORLIKACH

          I MIEJSCE NA WOJEWÓDZKIM  TURNIEJU

          VII MIEJSCE W MAKROREGIONIE 

          Małgorzata i Karolina Maciończyk, Dominika Smołka

          I MIEJSCE NA IGRZYSKACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

          Małgorzata i Karolina Maciończyk, Dominika Smołka, Ewa Klimala

          I MIEJSCE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W RYBNIKU

            I MIEJSCE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W REJONIE

          Małgorzata i Karolina Maciończyk

          2.PIŁKA RĘCZNA

          II MIEJSCE W RYBNIKU –DZIEWCZĘTA

          Kamila Śrama, Klaudia Pochcioł, Ewa Klimala, Katarzyna Szewczyk Małgorzata i Karolina Maciończyk, Dominika Smołka Patrycja Małek, Weronika Brachman

          IV MIEJSCE W RYBNIKU- CHŁOPCY

          Jakub Dudek, Marcin Serwata, Patrick Gawron, Sebastian Knapek, Mateusz Małek, Patryk Wojtek,  Dawid Stroba, Kamil Polczyński, Jakub Szulik     

          3.PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

          IV MIEJSCE W RYBNIKU

          Kamila Śrama, Klaudia Pochcioł, Ewa Klimala, Katarzyna Szewczyk Małgorzata i Karolina Maciończyk, Dominika Smołka.

          4.SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE

          DZIEWCZĘTA – II MIEJSCE W RYBNIKU

          III MIEJSCE W REJONIE

          Karolina i Małgorzata Maciończyk ,Liwia Garczarek, Kamila Śrama ,Katarzyna Szewczyk, Paulina Gatnarczyk

          5.GRY I ZABAWY KL.II i III

          II MIEJSCE W FINALE MIEJSKIM

          MAGDALENA  HANAK, WIKTORIA MURAS, ZOSIA SAWICKA, JADZIA CHRUBASIK,  INEZ GARCZAREK, KAMIL STAWARCZYK, ADAM MIKETA, TOMEK MISIŁO, JAKUB TULISZEWSKI, KAMIL PROCEK, MARTA KOCZY, DOMINIKA FORAJTER,                           ALICJA JACUŃSKA, KAROLINA NIEWIADOMSKA, MARYSIA GITNER, PAWEŁ KLIMEK, JAKUB SOBECZKO, REMIGIUSZ CHROMIK, KACPER MAGIERA

          6.TENIS STOŁOWY

          DZIEWCZĘTA-II MIEJSCE W RYBNIKU

          Małgorzata Maciończyk ,Ewa Klimala, Dominika Smołka

          CHŁOPCY -  II MIEJSCE W RYBNIKU

          Sebastian Strychała, Łukasz Mazurek, Oskar Nizioł

          7.BIEG WIOSNY

          II MIEJSCE

          Jadwiga Chrubasik, Tomasz Misiło, Adam Miketa, Jakub Sobeczko, Michał Klimek, Paulina Gatnarczyk, Katarzyna Szewczyk, Agata Seman, Jakub Dudek,  Łukasz Mazurek          

          8.SZTAFETA SZWEDZKA

          DZIEWCZĘTA –IV MIEJSCE  W  RYBNIKU

          CHŁOPCY - III MIEJSCE  W  RYBNIKU

          9.SZTAFETA 4 X 100

          DZIEWCZĘTA –III MIEJSCE W RYBNIKU

          CHŁOPCY - II MIEJSCE  W  RYBNIKU 

          Paulina Gatnarczyk , Agata Seman, Kamila Śrama, Liwia Garczarek, Jakub Dudek,Marcin Serwata, Łukasz Mazurek, Dawid Stroba

          10.PŁYWANIE

          I miejsce – Izabela Kędzierska –motylek

          I miejsce –Karolina Niewiadomska-grzbiet

          II miejsce – Paulina Gatnarczyk -dowolny

          II miejsce – Mateusz Mirosławski -grzbiet

          IV miejsce - Agata Seman -dowolny

          III MIEJSCE SZTAFETY DZIEWCZĄT

          Karolina Niewiadomska, Magda Seman, Paulina Gatnarczyk, Oliwia Przybyła,

          11.TURNIEJ „PIERWSZAK POTRAFI

           I MIEJSCE

          Konstancja Sołtys , Ola Suwaj, Ola Hruszka, Justyna Leśniak, Emilia Piecha,Lidia Brachman, Mikołaj Smołka, Marcin Holona, Oskar Ujek, Oskar Grabowski,Oliwier  Ćmok, Maksimilian Siemianowski, Piotr Pieczka

          12.BADBINTON

          DZIEWCZĘTA - I MIEJSCE W RYBNIKU

          Małgorzata i Karolina Maciończyk

          CHŁOPCY - II MIEJSCE W RYBNIKU

          Oskar Nizioł i Sebastian Karbowy

          13.XXI IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

          IV MIEJSCE W OGÓLNEJ KLASYFIKACJI SZKÓŁ

          ( 25 STARTUJACYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH!)

           MINI-SIATKÓWKA - I MIEJSCE

          Karolina i Małgorzata Maciończyk ,Dominika Smołka, Ewa Klimala

           MINI - KOSZYKÓWKA - IV MIEJSCE

          Jakub Dudek, Marcin Serwata i Patrick Gawron

          LEKKA ATLETYKA - IV MIEJSCE DRUŻYNOWO

          I  miejsce - Marcin Serwata , Małgorzata Maciończyk

           IV miejsceJakub Dudek i Ewa Klimala 

          PŁYWANIE - VI MIEJSCE DRUŻYNOWO

          I miejsce - Mateusz Mirosławski, , Izabela Kędzierska,

          I miejsce -sztafeta dziewcząt- Karolina Niewiadomska, Magdalena Seman ,Paulina Gatnarczyk i Oliwia Przybyła

          II miejsce - Nadia Kowalonek

          14.MISTRZOSTWA RYBNIKA W LEKKIEJ ATLETYCE

          DWUKROTNIE I MIEJSCE DRUŻYNOWO

          I MIEJSCA

          100 m – Marcin Serwata 

          1000 m – Jakub Dudek

          pchnięcie kulą – Piotr Kopka 

          pchnięcie kulą -  Karolina Maciończyk

          skok w dal –  Jakub Dudek

          II MIEJSCA

          skok w dal – Marcin Serwata

          pchnięcie kulą – Małgorzata Maciończyk

          pchnięcie kulą –  Robert  Ościłowski   

          300 m- Robert  Ościłowski

          III MIEJSCA

           pchnięcie kulą –Klaudia Pochcioł

          100 m – Jakub Dudek

          600 m – Agata Seman

          skok w dal - Małgorzata Maciończyk

           

          SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW 2013/2014

          1.MINI- SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

          I MIEJSCE  W  RYBNIKU

          I MIEJSCE W REJONIE

          III MIEJSCE W  PÓŁFINALE  WOJEWÓDZKIM

          I MIEJSCE DWÓJEK SIATKARSKICH

          - DWUKROTNIE ( STYCZEŃ I MAJ)

          II MIEJSCE NA WOJEWÓDZKIM TURNIEJU VOLLEYMANII NA ORLIKACH

          I MIEJSCE NA IGRZYSKACH W RYBNIKU

           

          2.SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE

          DZIEWCZĘTA – I MIEJSCE W RYBNIKU

                                      II MIEJSCE W REJONIE

          Aleksandra Mazur, Aleksandra Tlołka, Nikola Lepiocha Karolina  i Małgorzata Maciończyk ,Livia Garczarek

          3.GRY I ZABAWY KL.II i III

          II MIEJSCE W FINALE MIEJSKIM

          UCZNIOWIE KL.II A, III A I III B

          4.TENIS STOŁOWY

          DZIEWCZĘTA - II MIEJSCE W RYBNIKU

          Karolina i Małgorzata Maciończyk ,Ewa Klimala

          CHŁOPCY - III MIEJSCE W RYBNIKU

          Sebastian Strychała, Łukasz Mazurek, Mateusz Smołka 

          5.4- BÓJ LEKKOATLETYCZNY

          DZIEWCZĘTA - II  MIEJSCE W RYBNIKU

          Aleksandra Mazur, Aleksandra Tlołka, Nikola Lepiocha,Karolina i Małgorzata Maciończyk ,Izabela Kędzierska

          6.BIEG WIOSNY

          II MIEJSCE

          Agata Seman, Aleksandra Mazur, Aleksandra Tlołka, Karolina i Małgorzata Maciończyk ,Izabela Kędzierska, Konrad Gatnarczyk ,Jakub Dudek, Tomasz Wojaczek, Mateusz Smołka, Dawid Stroba

          7.SZTAFETA SZWEDZKA

          DZIEWCZĘTA i CHŁOPCY - II MIEJSCE  W  RYBNIKU

          Wiktoria Jop, Aleksandra Mazur, Aleksandra Tlołka, Karolina  Maciończyk Konrad Gatnarczyk ,Jakub Dudek, Marcin Serwata, Łukasz Mazurek

          8.PŁYWANIE

          I miejsce – Mateusz Mirosławski -GRZBIET

          I miejsce – Izabela Kędzierska –MOTYLEK

          II miejsce –Karolina Niewiadomska-GRZBIET

          II miejsce - Agata Seman -DOWOLNY

          III miejsce – Paulina Sereda - DOWOLNY

          IV miejsce – Paulina Gatnarczyk -DOWOLNY

          IV miejsce – Konrad Gatnarczyk – DOWOLNY

          II MIEJSCE SZTAFETY DZIEWCZĄT

          PAULINA GATNARCZYK, OLIWIA PRZYBYŁA, AGATA SEMAN, MARTYNA KRASUSKA

          II MIEJSCE SZTAFETY CHŁOPCÓW

          MATEUSZ MIROSŁAWSKI, DOMINIK MORGAŁA,

          KAMIL POLCZYŃSKI, BARTOSZ ŁASIEWICKI

          9.SZACHY

          I MIEJSCE - ADAM MIKETA W VII MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU SZACHOWYM KLAS I –III

          10.TURNIEJ „PIERWSZAK POTRAFI

          I MIEJSCE

          JAKUB SOBECZKO, MARIA GITNER, KAROLINA NIEWIADOMSKA, JAN BUGDOL, KACPER MAGIERA, REMIGIUSZ CHROMIK, PAWEŁ KLIMEK, JAKUB PIOTROWSKI, INES GARCZAREK, ALICJA JACUŃSKA, DOMINIKA RASZKA, MARTA KOCZY

          11.SZTAFETA 4 X 100

           DZIEWCZĘTA – V MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

          WIKTORIA JOP, ALEKSANDRA  MAZUR, ALEKSANDRA TLOŁKA , KAROLINA MACIOŃCZYK

          CHŁOPCY – IX MIEJSCE W WOJWWÓDZTWIE

          KONRAD GATNARCZYK, ŁUKASZ MAZUREK,  KAMIL POLCZYŃSKI, DAWID STROBA

           

          12. XX IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

          I MIEJSCE MINI-SIATKÓWKA CHŁOPCY

          I MIEJSCE SZTAFETY PŁYWACKIEJ DZIEWCZĄT

          II MIEJSCE – KONRAD GATNARCZYK – ST.DOWOLNY

          II MIEJSCE – MATEUSZ MIROSŁAWSKI – GRZBIET

          III MIEJSCE – IZABELA KĘDZIERSKA – GRZBIET

          III MIEJSCE – AGATA SEMAN – ST.DOWOLNY

          VI MIEJSCE W MNI - KOSZYKÓWCE

          VI MIEJSCE W KLASYFIKACJI SZKÓŁ              ( 21 SZKÓŁ STARTUJĄCYCH W IGRZYSKACH)

          13.INNE

          KONRAD  GATNARCZYK

          • " NAJLEPSZY  ZAWODNIK W TURNIEJU FINAŁOWYM  MINI-SIATKÓWKI CHŁOPCÓW"

            III MIEJSCE  INDYWIDUALNIE  W  4-BOJU  LEKKOATLETYCZNYM

          • II MIEJSCE W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ W RYBNIKU

          • III MIEJSCE W SKOKU W DAL W RYBNIKU

           

                     ALEKSANDRA  TLOŁKA

          • III MIEJSCE W BIEGU NA 600 M W RYBNIKU

                   

                    BARTOSZ  CIEŚLOK

          • NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY W TURNIEJU FINAŁOWYM MINI - SIATKÓWKI CHŁOPCÓW

             

           

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Rybniku
      • zsp7rybnik@gmail.com
      • 32-4247278; 32-4247302
      • 44-200 Rybnik - Orzepowice ul.Borki 37 D
      • nr konta 47 1020 2528 0000 0902 0437 3569
      • Joanna Moćko kontakt z inspektorem ochrony danych: zsp7rybnik@gmail.com
  • Galeria zdjęć

      brak danych