• REKORDY SZKOŁY

        • REKORDY LEKKOATLETYCZNE SZKOŁY

          CHŁOPCY

           

           

          DYSCYPLINA

           

          NAZWISKO I IMIĘ

          WYNIK

          ROK

          LA  60 m

           

              

           1. Serwata  Marcin

            2. Mateusz  Mazur

           3. Kacper Magiera

           4. Krzysztof  Biczek

           5. Adam Miketa

             

           

           

              

                 8,17

                 8,26

          8,48

          8,90

          8,96

           

           

           

              

                

                2015

                2012

                2019

                2011

                2018

               

               

                 

          LA  100 m

           

          1. Marcin Serwata

          2. Dudek Jakub

          3. Arkadiusz  Kawik

          4. Robert Ościłowski

          5. Konrad  Gatnarczyk

           

             

             13,73
             14,68

             15,00

             15,22

             15,60

           

           

                2015

                2015

                2011
                2014

                2012

               

          LA  1000 m

           

          1. Artur  Masarczyk

          2. Paweł Klimek

          3. Dominik Ratajczak

          4. Dudek Jakub

          5. Gatnarczyk Konrad

           

            3,28,61

          3,36,30

          3,38,01

          3,38,31

          3,39,70

           

           

                

                2010

                2019

                2012

                2015

                2014

               

              

           

          Pchnięcie kulą

           

          1. Piotr Kopka

          2. Robert Ościłowski 

          3. Kamil  Tumula 

          4. Mateusz  Mazur

              

           

               9,13

          8,05

          7,65

          7,60

           

               

             2015

               2015

               2013

              2012

               

               

          LA  skok w dal

           

          1. Dominik Ratajczak

          2. Dudek Jakub

          3. Mateusz  Mazur

          4. Szymon Antosiewicz

          5. Kacper Magiera

           

                  4,74

          4,59

          4,54

          4,48

          4,45

           

           

              

               2012

               2015

               2012

               2019

               2019

               

                    

               

                  LA 

             rzut pił. pal.

           

           

          1. Dominik Ratajczak

          2. Mikołaj Hejdukowski

          3. Jakub Szulik

          4. Kamil Tumula

           

           

           

                    55

          54

          50

          47

           

           

           

                    2012

          2018

          2016

          2012

           

           

           

          LA 300 m

              

              1. Paweł Prusko

              2. Kamil  Baluch

              3. Domik Morgała

              4. Wojciech  Poppe

              5. Arkadiusz  Kawik

               

           

          49,54

          50,62

          51,51

          52,14

          53,33

           

          2017

          2011

          2017

          2009

          2011

           

           

           

           

           

          DZIEWCZĘTA

           

           

          DYSCYPLINA

           

          NAZWISKO IMIĘ

          WYNIK

          ROK

          LA  60 m

           

           

          1. Paulina Gatnarczyk

          2. Zuzanna Sobiecka

          3. Mazur Aleksandra

          4. Julia Kurpanik  

          5. Aleksandra Tlołka

          6. Katarzyna Kokieć

           

             

            

               8,54   

               8,6
               9,1

               9,2
               9,2

               9,4

               

              

           

           

               2017

                 2010

               2014

               2009
               2014

               2011

           

           

          LA  100 m

           

          1. Zuzanna Sobiecka

          2. Aleksandra  Mazur

          3. Aleksandra Tlołka

          4. Paulina Gatnarczyk

            

            

              15,00

          15,30

          15,60

          15,63

           

              

               2010

          2013

          2013

          2014

           

          LA  300 m

           

          1. Paulina Gatnarczyk

          2. Zuzanna Sobiecka

          3. Aleksandra Tlołka

          4. Katarzyna Kokieć

           

              45,26

                47,20

          51,61

          52,21

           2017

          2010

          2011

          2011

          LA  600 m

           

          1. Marta Koczy

          2. Sabina Tumula

          3. Emilia Tomaszewska

          4. Aleksandra Tlołka

          5. Zuzanna Sobiecka

           

          2,06,57

          2,09,58

          2,11,08

          2,12,80

             2,14,16

           

           

          2018

          2011

          2011

          2104

          2011

           

          LA  skok w dal

           

          1. Magdalena Hanak

          2. Zofia Sawicka

          3. Oliwia Oleś

          4. Katarzyna Kokieć

          5. Małgosia Maciończyk

             

           

           

               4,28

               4,07

              3,95
              3,90

              3,76

             

           

                 2018

               2018
               2011

               2011

               2015
              

           

          LA  rzut pił. pal.

           

          1. Małgosia Maciończyk

          2. Konstancja Sołtys

          3  Julia Kurpanik

          4. Natalia Cojg

          5. Magdalena Jonak

           

                42

          37
          37
          34

          33

               2015

          2019

          2009
          2010

          2010

            Pchnięcie kulą

           

           

           

          1. Karolina Maciończyk

          2. Natalia Herman  

          3. Katarzyna Kokieć

          4. Małgosia Maciończyk

          5. Sabina Tumula

           

               7,92

               7,55

          7,53

          7,50

          7,23

               2014

                  2011

          2011

          2015

          2011

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          NASZE  MAŁE  REKORDY

           

          SALA GIMNASTYCZNA

           

          3 OKRĄŻENIA

           

          26,4 s – Konrad  Gatnarczyk  2014 r.            26,0 s - Aleksandra  Mazur - 2014 r          

          27,1 s -  Łukasz Mazurek  -  2014 r.                27,9 s – Jop Wiktoria -2014 r.

          27,5 s  - Krzysztof Biczek - 2014 r.                  27,8 s -  Paulina Gatnarczyk - 2015 r.                                                                              

           

          5 OKRĄŻEŃ

           

          48,7 s – Łukasz  Mazurek – 2014 r.             46,7 s - Aleksandra  Mazur – 2014 r.            

                          Rafał  Biczek  - 2014 r.                  48,7 s – Karolina Maciończyk - 2014 r

          48,9 s - Tomasz  Wojaczek  - 2014 r.            48,9 s – Małgorzata Maciończyk - 2014

          49,3 s - Konrad  Gatnarczyk  - 2014 r.                 

           

           

          6 OKRĄŻEŃ

           

          59,6 s - Tomasz  Wojaczek – 2014 r.          1,00 s - Aleksandra  Mazur-2014 r.              

          1,04 s -  Krzysztof Gomółka-  201                1,03 s - Livia Garczarek   -  2014 r.                                                                                               

          1,05 s -  Łukasz  Mazurek  -  2014 r.            1,04 s - Karolina Maciończyk -  2014 r.                                                                                                     

                         Paweł Grygier  -  2014 r.                               Wiktoria Jop                                                                                  

                                                                                               Paulina Sereda                                                                                   

                                                                                               Anna Taczykowska                      

           

          7 OKRĄŻEŃ

           

          1,11 s - Tomasz  Wojaczek – 2014 r.              1,12 s - Aleksandra  Mazur– 2014 r.                                 

          1,16 s - Adam Rajnhold  -  2014 r.                    1,15 s - Paulina Sereda -  2014 r.                            

          1,18 s -  Mateusz Smołka -  2014 r.                  1,16 s - Anna  Taczykowska - 2014 r.                                                                                                                   

           

          10 OKRĄŻEŃ

          1,46 s – Kamil Polczyński   – 2014 r.           1,50 s  – Aleksandra Mazur – 2014 r.                                                                                

          1,47 s - Tomasz  Wojaczek -  2014 r.                            Wiktoria  Jop

          1,48 s – Marcin Serwata  - 2015 r.               1,51 s – Karolina Maciończyk - 2015 r.               

           

           

          12 OKRĄŻEŃ

           

          2,20 s - Tomasz  Wojaczek  – 2014 r.          2,18 s - Aleksandra  Mazu– 2014 r.             

          2,21 s - Adam Rajnhold  - 2014 r.                  2,21 s - Anna Rzeszut  - 2014 r.                  

                        Mateusz Smołka  2014 r.                 2,25 s  - Paulina Sereda  - 2014 r.                   

          2,23 s - Krzysztof Gomółka 2014 r.                                

           

          15 OKRĄŻEŃ

           

          2,51 s - Krzysztof Gomółka  – 2014 r.           2,51 s - Aleksandra  Mazur  – 2014 r.              

          2,56 s - Mateusz Smołka   2014 r.                   3,04 s - Anna  Taczykowska - 2014 r.                   

          3,05 s - Adam Rajnhold - 2014 r.                     3,18 s - Paulina Sereda   - 2014 r.                                                             

                                        

           

           

          BOISKO  SZKOLNE

           

           

                                                                    1 OKRĄŻENIE ( ok.100m )

          16,5 – Marcin Serwata – 2014 r.                  18,0 -   Aleksandra Mazur – 2014 r.              

          18,0 – Konrad Gatnarczyk - 2014 r.               18,8 – Paulina Gatnarczyk -2015 r.

                      Kamil Polczyński                                 19,0 – Wiktoria Jop – 2014 r.

          18,5  - Jakub  Dudek  - 2014 r.                        

           

           

          2 OKRĄŻENIA ( ok.200 m )

          36,5 s – Marcin Serwata – 2014 r.            40,8 s -  Aleksandra Mazur – 2014 r.             

          37,7 s -  Jakub Dudek -  2014 r.                  41,2 s – Izabela Kędzierska - 2014 r.                   

          40,0 s  - Łukasz Mazurek- 2015 r.              41,3 s – Katarzyna Szewczyk - 2014 r.

           

           

          3 OKRĄŻENIA ( ok. 300 m)

           

          1,06 s – Marcin Serwata  – 2014 r.                1,02 s  - Aleksandra Mazur – 2014 r.                         

          1,09 s – Jakub  Dudek  -  2014 r.                     1,05 s - Wiktoria  Jop -  2014 r.                                

                         Kamil  Polczyński - 2014 r.                1,07 s -  Aleksandra Tlołka -  2014 r.                                 

          1,11s –  Patryk Wojtek   -  2014 r.

           

           

           

          7 OKRĄŻEŃ ( ok.700 m)

           2,59 s -  Tomasz  Wojaczek  – 2014 r           3,01 s – Aleksandra Mazur – 2014 r

           3,10 s -  Jakub Dudek -  2014 r.                      3,16 s- Jadwiga Chrubasik – 2015 r.

           3,16 s – Tomasz Misiło – 2015 r.                    3,20  s - Kamila  Śrama  -  2014 r.                   

                                                                                                 Izabela Kędzierska   -  2014 r.                   

                                                                                      

           

           

           

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Rybniku
      • zsp7rybnik@gmail.com
      • 32-4247278; 32-4247302
      • 44-200 Rybnik - Orzepowice ul.Borki 37 D
      • nr konta 47 1020 2528 0000 0902 0437 3569
      • Joanna Moćko kontakt z inspektorem ochrony danych: zsp7rybnik@gmail.com
  • Galeria zdjęć

      brak danych