• SUKCESY I WYDARZENIA SPORTOWE 2019/2020

        •  

          LUTY

          SUKCESY SPORTOWE

          TENIS STOŁOWY

          DZIEWCZĘTAKonstancja Sołtys, Natalia Żak i Maria Grzesik

                                       I miejsce w Rybniku

                            I miejsce w rejonie

                                     awans do półfinałów wojewódzkich !

           

          CHŁOPCY -  Mikołaj Smołka, Michał Zajkowski i Marcin Holona

                                   III miejsce w Rybniku

           

          AWANS UCZNIÓW DO FINAŁÓW MIEJSKICH !

          TURNIEJ GIER I ZABAW

          MINI – SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

          PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

          WIELOBÓJ SPRAWNOŚCIOWY KL.V

          Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach!

          ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

           

          GRUDZIEŃ

           

          SPORTOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W GRUDNIU

          III miejsce w międzyszkolnych zawodach w tenisie stołowym chłopców -Igrzyska Młodzieży

          Franciszek Grzesik i Kacper Jadczyk

           Awans z I miejsca do połfinałów MINI - SIATKÓWKI

          Nasi najmłodsi siatkarze to: Adam Krzyczmonik, Marcin Holona, Mikołaj Smołka, Oskar Grabowski, Igor Kowalonek, Michał Zajkowski, Olaf Groborz, Filip Ancygier, Jan Lubszczyk i Szymon Kopiczko

          Awans z I miejsca do Półfinałów Turnieju Gier i Zabaw

          Gratulujemy!!!

           

          --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          LISTOPAD

          SPORTOWE SUKCESY UCZNIÓW W BADMINTONIE

          W listopadzie nasi uczniowie wzięli udział w międzyszkolnych zawodach w badmintonie. 

          Igrzyska Młodzieży - klasy VII - VIII

          III miejsce w Rybniku 

          III miejsce w rejonie

            Franciszek Grzesik , Paweł Klimek i Dawid Nosiadek

          Igrzyska Dzieci - klasy VI i młodsze

          I miejsce w Rybniku 

          I miejsce w Rejonie

          II miejsce w Pófinale Wojewódzkim

          VII miejsce w Finale Wojewódzkim

          Konstanacja Sołtys, Lidia Brachman i Justyna Leśnik

          Gratulujemy wspaniałych wyników !

           


          ---------------------------------------------------------------

           

          SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

          10 października nasi uczniowie wzięli udział w pierwszych w tym roku zawodach sportowych. Są to jedne z najtrudnuejszych zawodów, ponieważ uczniowie muszą pokonać długi dystans i wykazać się dobrą wytrzymałością. Dziewczęta biegały na dystansie 600 m, a chlopcy 1000m.

          W kategorii Igrzysk Młodzieży nasi chłopcy zajęli V miejsce, a w kategorii Igrzysk Dzieci dziewczęta zajęły III miejsce . Chłopcom młodszym nie udało sie znaleźć w pierwzej szóstce ,każdy z nich pokonał 1000 m w bardzo dobrym czasie.

          Szkołę reprezentowali: Konstancja Sołtys,Maja Cieślik, Emilia Piecha, Lidia Brachman, Anna Klimek, Justyna Leśnik i Emilia Stol, Paweł Klimek, Jakub Wojciaczyk, Jakub Oblonk. Kacper Magiera, Szymon Antosiewicz, Dawid Nosiadek,Mikołaj Frelich, Mikołaj Smołka, Bartosz Urbanek, Maksymilian Siemianowski, Piotr Pieczka i Paweł Sowa

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Rybniku
      • zsp7rybnik@gmail.com
      • 32-4247278; 32-4247302
      • 44-200 Rybnik - Orzepowice ul.Borki 37 D
      • nr konta 47 1020 2528 0000 0902 0437 3569
      • Joanna Moćko kontakt z inspektorem ochrony danych: zsp7rybnik@gmail.com
  • Galeria zdjęć

      brak danych