• KRONIKA WYDARZEŃ 2021/2022

• Jesienne zajęcia otwarte dla Rodziców

Podobny obraz

W dniach 11-14.10.2021r. w naszym przedszkolu odbyły się jesienne zajęcia otwarte dla Rodziców. W większości zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu, dzięki czemu zajęcia były bardzo aktywne i dały wiele radości wszystkim uczestnikom.

Znalezione obrazy dla zapytania: Dzień Edukacji Narodowek

W czwartek 14.10.2021r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu wszystkie dzieci były ubrane na galowo. W swoich grupach dzieci zaśpiewały hymn "Bajkowej Łąki" oraz posłuchały informacji nt. święta. Później  śpiewały uroczyste "Sto lat". Na koniec wręczono pracownikom wykonane przez starszaków drobne upominki.

Dzień Chłopca

W czwartek 30.09.2021r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy "Dzień Chłopca".
          W tym dniu dziewczynki zaśpiewały Sto lat, złożyły życzenia oraz wręczyły chłopcom własnoręcznie wykonane upominki. W trakcie dnia Panie przygotowały różne ciekawe zabawy.

Dzień Przedszkolaka

W poniedziałek  20.09.2021r. w naszym przedszkolu wszyscy świętowali Dzień Przedszkolaka. W tym dniu Panie zorganizowały różne zabawy i zajęcia zgodnie
          z reżimem sanitarnym. Po wykonaniu różnych zadań dzieci otrzymały medal przynależności do danej grupy.

Akcja "Sprzątanie Świata"

W piątek 17.09.2021r. dzieci z naszego przedszkola brały udział w akcji pt "Sprzątanie Świata". Z powodu złych warunków atmosferycznych dzieci pomagały w zbiorowym sprzątaniu w sali przedszkola. Celem akcji był wzrost świadomości proekologicznej małych dzieci.