• ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W R.SZK. 2015/2016

          •  

            L.p.

            Nazwisko i imię nauczyciela

            Poniedziałek

            Wtorek

            Środa

            Czwartek

            Piątek

             

            1.

            Kowalczyk Teresa

            07:00-07:45

            Kółko matematyczne

            kl. 5 i 6

            sala 209

             

             

             

             

             

             

             

             

            07:00-07:45

            Kółko matematyczne

            kl. 5 i 6

            sala 209

             

             

            2.

            Kalafarska Katarzyna

            13:15-14:00

            Kółko eksperymentalno-przyrodnicze

            kl. 4, 5b

            sala 212

            13:15-14:00

            Kółko ekologiczne

            kl. 4

            sala 212

             

             

             

             

            14:10-14:55

            Zajęcia wyrównawcze

            sala 212

             

             

            3.

            Szojer-Puzon Anita

            12:00-12:45

            Kółko j. angielskiego

            kl. 3a

            sala 208

            12:00-12:45

            Kółko j. angielskiego

            kl. 2a, b

            sala 208

             

             

            12:00-12:45

            Kółko j. angielskiego

            kl. 2c

            sala 208

             

            12:00-12:45

            Kółko j. angielskiego,

            kl. 3b

            sala 208

             

            4.

            Tkocz Danuta

             

            12:45-13:15

            Kółko kulturalno-teatralne z elementami j. niemieckiego

            s.213

            11:30-12:00

            Kółko kulturalno-teatralne z elementami j. niemieckiego

                     s.213

             

            11:30-12:00

            Kółko kulturalno-teatralne z elementami j. niemieckiego

            s.213

             

            12:45-13:15

            Kółko z j. polskiego

            kl. 6

            s.213

             

            7:00-7:45

            Kółko z j. polskiego

            kl. 6

            s.213

             

            5.

            Liszka Ilona

            12:00-12:45

            Kółko plastyczne

            s. 206

             

            13:00-13:45

            Kółko plastyczne w ramach świetlicy

            s.206

             

             

             

             

            6.

            Rudnicka Daria

             

             

             

             

            13:15-14:00

            „Practicing and Role Play”

            kl. 4

            s. 204

            11:30-12:00

            Kółko j. angielskiego

            kl. 5a, b gr.2

            s. 204

             

             

             

            11:30-12:00

            Kółko j. angielskiego

            kl. 5a, b gr.1

            s. 204

             

             

            7.

            Wolner Aleksandra

            11:30-12:00

            Kółko wokalne

            s. taneczna

             

            14:00-14:45

            Kółko taneczne

            „Zygzak”

            s. taneczna

             

            12:00-12:45

            Kółko taneczne

            „Wiolinki”

            s. taneczna

            12:00-12:45

            Kółko taneczne

            „Wiolinki 2”

            s. taneczna

            11:30-12:00

            Kółko wokalne

            s. taneczna

             

            8.

            Grzenia Katarzyna

             

             

             

            11:35-12:00

            Kółko religijno-teatralne

            sala 206

            15:00-16:05

            Kółko religijno-teatralne

            s. taneczna

             

            9.

            Groborz Teresa

             

            13:00-13:45

            Kółko religijne

            sala 211

             

             

             

             

            10.

            Kram-Tarnowska Izabella

                  12:00-14:00

            Zajęcia logopedyczne

            kl. 1

            s. logopedyczna

             

             

             

             

             

             

            11.

            Piecha Katarzyna

            14:00-15:00

            SKS-koszykówka

            Kl. 2

            s. gimnastyczna

             

            11:30-12:00

            Aktywne przerwy

             

             

             

            11:30-12:00

            Aktywne przerwy

             

             

            14:00-15:00

            SKS-siatkówka

            kl. 4, 5

             

            15:00-16:15

            SKS-siatkówka

            kl. 6

             

            12:45-14:00

            Mini-koszykówka

            kl. 3

             

            11:30-12:00

            Aktywne przerwy

             

             

            12.

            Kowalczyk-Kudziarz Anna

             

            12:45-13:15

            Aktywne przerwy

            kl. 5b-grupa 2

             

             

            7:00-8:00

            Gry i zabawy

            15:00-17:00

            SKS

            kl. 5,6

             

             

             

            11:30-12:00

            Aktywne przerwy

            kl. 5b-grupa 1

             

             

            13.

            Duda Joanna

             

            11:30-12:00

            Kółko z j. polskiego

            kl. VI

            s. 210

            12:45-13:15

            Kółko z j. polskiego

            kl. VI

            s. 210

            14:10-14:55

            Zaj. wyrównawcze

            kl. IV, V

            s. 210

             

             


             

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Rybniku
      • zsp7rybnik@gmail.com
      • 32-4247278; 32-4247302
      • 44-200 Rybnik - Orzepowice ul.Borki 37 D
      • nr konta 47 1020 2528 0000 0902 0437 3569
      • Joanna Moćko kontakt z inspektorem ochrony danych: zsp7rybnik@gmail.com
  • Galeria zdjęć

      brak danych