• Skrót zasad organizacyjnych w przedszkolu

naklejkascienna : Naklejka ścienna Dla Dzieci - Kwiatek  Nasze przedszkole „Bajkowa łąka” w roku szkolnym 2022/2023 czynne jest w godzinach 6:00 – 16:30, zgodnie z potrzebami rodziców wyrażonymi w deklaracjach.

naklejkascienna : Naklejka ścienna Dla Dzieci - Kwiatek Dziecko przyprowadzane jest do godziny 8:10. Następnie jest przygotowanie do śniadania i dzieci wraz z personelem przebywają w salach.

naklejkascienna : Naklejka ścienna Dla Dzieci - Kwiatek Przedszkolaka nie można odbierać w czasie posiłków, czyli:

Obiad: 12:00 – 12:30

Podwieczorek: 14:00 – 14:30

naklejkascienna : Naklejka ścienna Dla Dzieci - Kwiatek  Rejestracja pobytu dziecka w przedszkolu (przyjścia i wyjścia) odbywa się automatycznie przez użycie karty zbliżeniowej przez rodzica. Każde nowe dziecko otrzymuje jedną darmową kartę (do zwrotu po ukończeniu przedszkola). Można zamówić również dodatkowe karty.

naklejkascienna : Naklejka ścienna Dla Dzieci - Kwiatek  Przedszkole zapewnia bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w wymiarze 5 godzin dziennie w godzinach od 8:00 do 13:00.  Opłata za godziny pozostawiania dziecka w przedszkolu powyżej 5 godzin wynosi 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę (nie dotyczy to dzieci realizujących obowiązkowe wychowanie przedszkolne, czyli 6-latki, które mają bezpłatny pobyt w przedszkolu).

naklejkascienna : Naklejka ścienna Dla Dzieci - Kwiatek  Na wniosek rodziców, dla starszych grup wiekowych organizujemy naukę religii. W przedszkolu wszystkie dzieci mają zajęcia z j. angielskiego oraz zabawy muzyczno-ruchowe.

naklejkascienna : Naklejka ścienna Dla Dzieci - Kwiatek Bardzo ważnym elementem pobytu dziecka w przedszkolu są pyszne i zdrowe posiłki, dostosowane do wieku i upodobań naszych wychowanków:

Śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Dla dzieci, w trakcie pobytu w przedszkolu dostępna jest woda mineralna.

naklejkascienna : Naklejka ścienna Dla Dzieci - Kwiatek W naszym przedszkolu korzystamy z dziennika elektronicznego (e-dziennika).

Rodzice nowych dzieci w celu uzyskania dostępu do dziennika otrzymają na  e-mail  wiadomość powitalną wraz z instrukcją.

naklejkascienna : Naklejka ścienna Dla Dzieci - Kwiatek Ze względu na wymogi sanitarne, dzieci nie przynoszą do przedszkola zabawek (również maskotek) i innych przedmiotów.

Samorządowe Przedszkole nr 1 Żuromin - Tematyka tygodnia: „ Na łące”