• Budżet Obywatelski 2023

BOHATER TYGODNIA – Przedszkole Samorządowe im. św. Mikołaja w Rajbrocie

Dziękujemy za wszystkie głosy oddane

w Budżecie Obywatelskim

na nasz projekt:

Skocznia w dal i "siłowania pod chmurką" w ZSP nr 7

w Rybniku

Celem projektu jest rozbudowa oferty sportowo-rekreacyjnej dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Rybniku oraz dla  mieszkańców okolicznych osiedli dzielnicy Orzepowice. Budowa nowej skoczni w dal wraz z rozbiegiem oraz siłownia na wolnym powietrzu z kilkoma urządzeniami (m.in. orbitek, biegacz, wioślarz, wahadło) na terenie ZSP nr 7 w Rybniku  wpłynie pozytywnie na atrakcyjność zajęć lekcyjnych WF oraz pozwoli lepiej przygotować dzieci i młodzież do zawodów sportowych. Nowa infrastruktura będzie doskonałym uzupełnieniem istniejących już obiektów sportowych na naszym terenie.

5,447 Skok W Dal Grafika Wektorowa, Clipartów i Ilustracji - 123RF