SPORT W SZKOLE

SUKCESY SPORTOWE 2018/2019

SPORTOWY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!

8 listopada  nasi uczniowie wzięli udział w Miejskim Turnieju Chłopców w Badmintonie w Igrzyskach Młodzieży (czyli rywalami naszych uczniów byli starsi od nich zawodnicy z gimnazjów). W turnieju wzięło udział 8 szkół w tym tylko 3 szkoły podstawowe. Zawody trwały 6 godzin. Były bardzo wyrównane ! Nasi chłopcy zagrali wspaniale. Walczyli do końca pomimo ogromnego zmęczenia! W finale spotkałi się z rewelacyjnie grającą w tym dniu SP 27. Cztery single i debel były na bardzo wysokim poziomie. Do „ostatniej lotki” nie było pewne kto wygra . O wygranej zdecydował tie-break,  w którym oboje finaliści zasługiwali na zwycięstwo ale wygrać mógł tylko jeden zawodnik ! Został nim Mikołaj Hejdukowski ! To nasi wspaniali uczniowie mogli cieszyć się zwycięstwem , które jest podwójne bo pokonali wczesniej uczniów szkół gimnazajalnych !

Nasi Mistrzowie to Mikołaj Hejdukowski, Tomasz Misiło i Kacper Bochenek

23 listopada będą reprezentowali Rybnik w półfinałach wojewódzkich!